Přírodní make-up: Jak ho poznat a v čem se liší od běžného?

Když jde o pokožku obličeje, nedělejte kompromisy. Skrz pokožku vaše tělo absorbuje spoustu látek, a čím více chemie se v make-upu nachází, tím víc dostává pokožka zabrat a tím více make-upu budete v budoucnu potřebovat. Zjistěte, jak poznat skutečně kvalitní přírodní dekorativní kosmetiku a v čem se tak zásadně liší od toho, který najdete v drogerii.

Na pleť chemie nepatří

Přírodní dekorativní kosmetika a bio kosmetika je vyráběna z minerálních barviv a rostlinných vosků, které poskytují přirozenou ochranu před slunečním zářením. Dlouhotrvající barvy a dodají vaší pleti zdravý a zářivý vzhled. Na rozdíl od běžné dekorativní kosmetiky neobsahuje přírodní make-up žádná umělá barviva, syntetické vůně a petrochemikálie, je tedy vhodná i pro lidi s velmi citlivou pokožkou.

Chemické látky obsažené v běžně dostupné dekorativní kosmetice pleť výrazně zatěžují, tím z dlouhodobého hlediska zhoršují její kvalitu a ve výsledku můžete dopadnout tak, že se vaše pleť bez make-upu už neobejde, protože bude vysušená, popraskaná a plná ucpaných pórů. Přírodní kosmetika naopak o pleť pečuje a nechává ji volně dýchat.

Vsaďte na prověřené značky

Chcete vyzkoušet přírodní zázrak v podobě dekorativní kosmetiky bez chemie? Pak hledejte dle prověřených značek, které si zakládají na přírodním složení a špičkové kvalitě. Dekorativní kosmetika SoBIO nabízí širokou škálu make-upu, rtěnek, řasenek, stínů a dalších zkrášlovadel, za která vám bude vaše pleť vděčná. Přírodní rtěnky najdete také pod značkou Antipodes a laky na nehty pod značkou Handmade Beauty.